O nas

Naša misia

Robíme revolúciu na trhu s fotografiami bežeckých podujatí tým, že prepájame bežcov s fotografmi

Podmienky používania stránky, zásady ochrany osobných údajov, licencia....

Naše zásady ochrany osobných údajov nájdete tu– v skratke, vaše údaje nepredávame, používame súbory cookie na štatistické účely a na poskytovanie služieb, môžeme zobrazovať reklamy, môžeme používať poštový zoznam.

Naše podmienky používania vrátane informácií , o tom, ako môžete používať zakúpené obrázky, ako aj naše pravidlá vrátenia nájdete tU. – Opäť, veľmi stručne povedané, obrázky môžete používať na osobné použitie, nahrávanie na sociálne siete atď., zatiaľ čo ich nemôžete napríklad predávať, používať ako logá alebo používať v projektoch umelej inteligencie. Ak ste si obrázky stiahli, ospravedlňujeme sa, ale vrátenie neprijímame – dúfame, že náhľad s vodoznakom vám postačí na správne rozhodnutie.

Súčasťou podmienok je aj licencia, na základe ktorej nahrávate fotografie na RunPix, pozrite si ju opäť tj -v skratke nám udeľujete nevýhradnú celosvetovú licenciu výmenou za zľavu pre vášho bežca alebo bežeckého priateľa. V niektorých behoch (jasne označených) môžeme vyplácať aj provízie.

Náš tím

Sme malý startup z Olsztyna, ktorý robí veľké kroky!

GENERÁLNY RIADITEĽ

Dariusz Jemielniak

Veterán hnutia Wikimedia, od roku 2015 člen správnej rady Wikimedia Foundation, amerického vydavateľa Wikipédie. Hlavná stratégia spoločnosti Foap.com. Podpredseda dozornej rady spoločnosti Escola S.A. Spoluzakladateľ Instaling, vzdelávacej platformy pre učiteľov jazykov (v súčasnosti s viac ako 200 000 študentmi každý týždeň) a tvorca niekoľkých startupov vrátane ling.pl, najväčšieho bezplatného online slovníka v Poľsku (s takmer 18 miliónmi zobrazení mesačne v čase najväčšej návštevnosti), a langoland.com, platformy elektronického vzdelávania predanej British School, najväčšej sieti jazykových škôl v Poľsku.

Dariusz Jemielniak

CTO

Leon Ciechanowski

– Skúsený dátový vedec s vášňou pre strojové učenie.

Leon Ciechanowski

Adresa

RunPixie sp. z o. o.
Ul. Towarowa 20B
10-417 Olsztyn
KRS: 0000960533
NIP: 7393965599
REGON: 52150872600000