O nas

Nasza misja

Rewolucjonizujemy rynek zdjęć z imprez biegowych, łącząc biegaczy z fotografami

Regulamin używania strony, polityka prywatności, licencja...

Naszą politykę prywatności znajdziesz tutaj – w dużym skrócie, nie sprzedajemy Twoich danych, używamy cookies na potrzeby statystyk i świadczenia usługi, możemy wyświetlać reklamy, możemy używać listy mailingowej.

Nasz regulamin korzystania ze strony, zawierający informacje o tym, jak możesz używać kupionych zdjęć, a także politykę zwrotów, jest tutaj – znowu w bardzo dużym skrócie, możesz używać zdjęć na prywatny użytek, wrzucać na social media itp., natomiast nie możesz ich np. sprzedawać, używać jako logotypu, czy wykorzystywać w projektach AI. Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli pobrałeś zdjęcia, przykro nam – mamy nadzieję, że podgląd z watermarkiem wystarczy do podjęcia właściwej decyzji.

Licencja, na której umieszczasz zdjęcia w RunPixie, także jest częścią regulaminu, zajrzyj ponownie tutaj -w dużym skrócie, udzielasz nam niewyłącznej licencji na cały świat w zamian za rabat dla Twojego znajomego biegacza czy biegaczki. W niektórych biegach (jasno oznaczonych) możemy także wypłacać prowizje.

Nasz zespół

Jesteśmy małym startupem z Olsztyna, który wykonuje wielkie kroki!

CEO

Dariusz Jemielniak

Weteran ruchu Wikimedia, od 2015 członek Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia, amerykańskiego wydawcy Wikipedii. Główny strateg społecznościowy w Foap.com. Wiceprzewodniczący rady nadzorczej Escola S.A. Współtwórca Instaling, platformy edukacyjnej dla nauczycieli języków (obecnie z ponad 200 tysiącami uczniów w każdym tygodniu) i twórca kilku startupów, w tym ling.pl, największego darmowego słownika internetowego w Polsce (z niemal 18 milionami odsłon miesięcznie w szczycie), czy langoland.com, platformy e-learningowej sprzedanej do British School, największej sieci szkół językowych w Polsce.

Dariusz Jemielniak

CTO

Leon Ciechanowski

– doświadczony data scientist z pasją do uczenia maszynowego.

Leon Ciechanowski

Adres

RunPixie sp. z o. o.
Ul. Towarowa 20B
10-417 Olsztyn
KRS: 0000960533
NIP: 7393965599
REGON: 52150872600000